Anna Zawadzka - Hołowiecka

Psycholog – Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia, w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. podczas stażu w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie współprowadziłam spotkania edukacyjne o tematyce trudności wychowawczych dla rodziców dzieci do 6 r.ż. Pracuję w różnych placówkach oświatowych udzielając konsultacji, prowadząc Trening Umiejętności Społecznych oraz zajęcia wspierające rozwój społeczno-emocjonalny dla dzieci m.in. ze spektrum autyzmu.

Pracuję w nurcie integracyjnym, dobierając metody i formy pracy do indywidualnych potrzeb pacjenta. W spotkaniu z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której może on lepiej zrozumieć siebie oraz wsłuchać się w swoje emocje na „tu i teraz”. Moją rolą jest towarzyszenie mu w tym procesie z szacunkiem i autentycznością.  Wierzę, że budowana w trakcie psychoterapii pełna uważności, zaufania i akceptacji relacja, pozwala na zmierzenie się ze wszystkimi trudnościami i kryzysami oraz życie w zgodzie ze sobą i własnym potencjałem.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji oraz regularnie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach z zakresu psychoterapii.

Kontakt

Skontaktuj się z nami dzisiaj i daj nam szansę pomóc ci odzyskać równowagę i dobre samopoczucie. Razem możemy stworzyć fundament do pełniejszego i satysfakcjonującego życia.

+48 797 573 782

Centrum Psychoterapii TELL US

ul. Ciołka 17, lokal 201, 221, 222

01-445 Warszawa

NIP 517 035 72 41

telluscentrum@gmail.com