Angelika Mastalerz

Psycholog - Psychoterapeuta - Psychotraumatolog

W swojej pracy pomagam osobom dorosłym, które zmagają się ze stresem, doświadczają kryzysu, zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń osobowości, a także pracuję w obszarze terapii osób po traumie oraz konsekwencji po trudnych doświadczeniach w postaci stresu pourazowego (PTSD). Pracuję skupiając się na przywróceniu równowagi wewnętrznej, psychoedukacji, wzmocnieniu i zbudowaniu nowych zasobów, a także odzyskaniu kontroli nad własnym życiem, pamiętając o fundamentalnych wartościach zawodu psychologa, jakimi jest etyka, poufność i superwizja.

Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii oraz studia podyplomowe z Psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie studiów Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na USWPS w Warszawie.

Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Oddziale Całodobowym Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania oraz Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, gdzie prowadziłam zajęcia dla pacjentów. Odbyłam również staż w I Klinice Psychiatrycznej w Centrum Leczenia Psychotycznego w IPiN. W trakcie studiów wiedzę praktyczną zdobywałam podczas staży i praktyk w placówce Vertimed i Warszawskim Instytucie Psychoterapii. W wolnym czasie byłam wolontariuszką w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie towarzyszyłam klientom w sądzie, udzielając im wsparcia psychologicznego, a także udzielałam informacji mailowych na temat ochrony prawnej dziecka i ofiary przestępstwa.
KONTAKT

 • +48 797 573 782
 • poczta@katarzynatelus.pl
 • adres gabinetu:
  ul. Ciołka 17, lokal 221 i 222
  01-445 Warszawa
  Wejście do budynku od ul. Jana Brożka,
  środkowymi drzwiami z napisem BIURA 24.