Dagna Gurgul

Psycholog – Psychoterapeuta

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą, ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie SWPS o specjalności klinicznej, jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, który posiada akredytację Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt oraz rekomendację programów szkoleniowych w Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

Wierzę, że kluczowym czynnikiem leczącym w procesie psychoterapeutycznym jest relacja i dopiero w relacji z drugim człowiekiem możemy lepiej poznać i doświadczyć siebie. Poszerzanie własnej świadomości prowadzi nas do budowania bliższych więzi ze sobą i innymi ludźmi, a tym samym do pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia. W mojej pracy zależy mi na budowaniu bezpiecznej atmosfery opartej na zaufaniu i poszanowaniu granic.

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam w Szpitalu Wojewódzkim Drewnica oraz Instytucie Psychiatrii I Neurologii. Obecnie pracuję także z osobami dorosłymi w Punkcie Koordynacyjno – Zgłoszeniowym przy Centrum Zdrowia Psychicznego.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Kontakt

Skontaktuj się z nami dzisiaj i daj nam szansę pomóc ci odzyskać równowagę i dobre samopoczucie. Razem możemy stworzyć fundament do pełniejszego i satysfakcjonującego życia.

+48 797 573 782

Centrum Psychoterapii TELL US

ul. Ciołka 17, lokal 201, 221, 222

01-445 Warszawa

NIP 517 035 72 41

telluscentrum@gmail.com