Joanna Kurowska

Psycholog – Psychoterapeutka

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie całościowego studium psychoterapii w nurcie integracyjnym w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii im. Jerzego Mellibrudy rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W swojej pracy używam także Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, której uczyłam się w CTSR. Nurt ten skupia się na przyszłości i na tym jaką zmianę klient chciałby wprowadzić w swoje życie oraz na zasobach z pomocą których taka zmiana byłaby możliwa.

Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Stowarzyszeniu „Niebieska Linia”, gdzie pracowałam jako konsultantka pogotowia ds. przemocy w rodzinie oraz prowadziłam terapię indywidualną osób dorosłych podczas stażu klinicznego. Byłam także wolontariuszką w Stowarzyszeniu „Lambda Warszawa” w którym pracowałam z osobami LGBTQ+ w kryzysie bezdomności w Hostelu Interwencyjnym.

Zależy mi na dostosowaniu procesu terapii indywidualnie do potrzeb każdego klienta, w związku z tym cały czas pogłębiam swoją wiedzę na temat psychoterapii.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
KONTAKT

 • +48 797 573 782
 • poczta@katarzynatelus.pl
 • adres gabinetu:
  ul. Ciołka 17, lokal 221 i 222
  01-445 Warszawa
  Wejście do budynku od ul. Jana Brożka,
  środkowymi drzwiami z napisem BIURA 24.