Katarzyna Humięcka

Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Posiadam certyfikaty z Interwencji Kryzysowej oraz Psychogeriatrii. Obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Polskim Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii. Szkolenie posiada Akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Od kilku lat pracuję zawodowo z osobami dorosłymi i seniorami.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie staży klinicznych m.in na Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Bielańskim oraz na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Poradni przy Wojskowej Akademii Technicznej. Zawodowo byłam związana z Narodowym Instytutem Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji. Obecnie udzielam wsparcia psychologicznego podopiecznym pomocy społecznej na warszawskiej Ochocie.

W swojej pracy korzystam z technik terapii poznawczo- behawioralnej, psychodynamicznej, systemowej i ericskonowskiej. Dopasowuje technikę pracy do problemu i potrzeb klienta. Pomoc terapeutyczną oferuję osobom zmagającym m. in. z niską samooceną, zaburzeniami nastroju, żałobą, w kryzysach emocjonalnych związanych z szeroko rozumianą stratą (rozpad związku, utrata pracy, zdrowia itp), osobom które pozostają w trudnych, krzywdzących relacjach oraz osobom z demencją w rodzinie. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

KONTAKT

 • +48 797 573 782
 • poczta@katarzynatelus.pl
 • adres gabinetu:
  ul. Ciołka 17, lokal 221 i 222
  01-445 Warszawa
  Wejście do budynku od ul. Jana Brożka,
  środkowymi drzwiami z napisem BIURA 24.