Paulina Zawol

Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia do certyfikatu w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii prowadzonej przez Instytut Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalności pedagogika resocjalizacyjna w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie. Odbyłam staż w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie oraz ukończyłam Studium Terapii Grupowej i Treningu Psychologicznego w Instytucie Psychologii Zdrowia.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ośrodkach Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Warszawie prowadząc konsultacje w zakresie pierwszego kontaktu z pacjentami oraz współprowadząc w roli ko-terapeuty grupy wsparcia dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu, seksu, osób z zaburzeniami żywienia, współuzależnionych, Dorosłych Dzieci Alkoholików, Dorosłych Dzieci z rodzin Dysfunkcyjnych i osób doświadczających przemocy.

Ukończyłam również pogłębioną psychoterapię własną. Z moimi pacjentami pracuję w podejściu integracyjnym uwzględniając ich indywidualne potrzeby. Korzystam z systematycznej superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

KONTAKT

 • +48 797 573 782
 • poczta@katarzynatelus.pl
 • adres gabinetu:
  ul. Ciołka 17, lokal 221 i 222
  01-445 Warszawa
  Wejście do budynku od ul. Jana Brożka,
  środkowymi drzwiami z napisem BIURA 24.