Dorota Urbańska

Psycholog – Psychoterapeuta

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. W pracy terapeutycznej skłaniam się mocno za
integracją różnych perspektyw terapeutycznych i dostosowywaniem sposobu pracy do indywidualnych potrzeb pacjenta. Formalnie uczestniczę w 4-letnim szkoleniu poznawczo- behawioralnym z elementami terapii schematu. Jednocześnie, z uwagi na szczególne zainteresowanie pracą z traumą, regularnie sięgam po szkolenia i superwizuję się u terapeutów pracujących w innych nurtach, m.in. humanistyczno-doświadczeniowym czy psychodynamicznym.

Doświadczenie kliniczne zdobywała biorąc udział w licznych stażach na oddziałach psychiatrycznych dziennych i całodobowych, m.in. na Oddziale Zapobiegania Nawrotom Psychoz Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Całodobowym Oddziale Psychiatrycznym Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego oraz w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Pracowała również jako koordynatorka opieki w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie. Obecnie pracuje w Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną, zarówno krótko- jak i długoterminową.

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie ze specjalnością psycholog kliniczny. Aktualnie zdobywa kompetencje psychoterapeuty w Centrum Terapii Inter Ego. Uczestniczy w licznych szkoleniach i warsztatach dedykowanych pracy z zaburzeniami osobowości oraz traumą, m.in. w nurcie Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej.

Kontakt

Skontaktuj się z nami dzisiaj i daj nam szansę pomóc ci odzyskać równowagę i dobre samopoczucie. Razem możemy stworzyć fundament do pełniejszego i satysfakcjonującego życia.

+48 797 573 782

Centrum Psychoterapii TELL US

ul. Ciołka 17, lokal 201, 221, 222

01-445 Warszawa

NIP 517 035 72 41

telluscentrum@gmail.com