W czym możemy Ci pomóc?

W Centrum Psychoterapii TELL US oferujemy szeroki zakres usług terapeutycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów

Obniżony nastrój, depresja i smutek

 Oferujemy wsparcie w radzeniu sobie z uczuciem przygnębienia, brakiem energii i utratą zainteresowań, pomagając odzyskać radość z życia.

Zaburzenia lękowe

Zaburzenia lękowe, takie jak fobie, zaburzenie lękowe uogólnione (GAD), czy ataki paniki: Pomagamy w radzeniu sobie z lękiem, rozwijaniu strategii zarządzania stresem i odzyskiwaniu poczucia bezpieczeństwa.

Zaburzenia seksualne

W naszej ofercie zajmujemy się terapią osób zmagających się z różnymi zaburzeniami seksualnymi. Dzięki wsparciu naszych doświadczonych terapeutów, pomagamy klientom zrozumieć i przezwyciężyć trudności seksualne, budując zdrową i satysfakcjonującą sferę intymności.

Zaburzenie osobowości

Specjalizujemy się w terapii osób z tym zaburzeniem, pomagając w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, impulsywnością i budowaniu zdrowych relacji.

Terapia DDA, DDD

Oferujemy specjalistyczną terapię dla osób z zaburzeniami osobowości DDA (Dialektyczno-Behawioralna Terapia) i DDD (Dysocjacyjne Zaburzenia Osobowości). Nasi wykwalifikowani terapeuci pomagają klientom w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, impulsywnością i problemami z tożsamością, zapewniając wsparcie i skuteczną terapię na drodze do poprawy jakości życia.

Trudności w życiu codziennym

Oferujemy terapię skierowaną do osób borykających się z różnorodnymi wyzwaniami i problemami w życiu. Nasi terapeuci są gotowi służyć wsparciem, pomagając klientom radzić sobie z codziennymi trudnościami, rozwijać zdolności radzenia sobie i odzyskiwać równowagę emocjonalną.

Stres

Nasi doświadczeni terapeuci pomagają klientom zrozumieć przyczyny stresu, rozwijać zdrowe strategie radzenia sobie oraz wprowadzać zmiany, które pomogą zmniejszyć skutki stresu w życiu codziennym.

Problemy związane z kryzysem życiowym

Oferujemy wsparcie dla osób przeżywających trudności związane z rozwodem, utratą bliskiej osoby, zmianą pracy czy problemami finansowymi. Pomagamy radzić sobie z emocjami, adaptować się do zmian i odnaleźć nowy sens życia.

Problemy związane z traumą i stres pourazowym

Oferujemy terapię dla osób doświadczających traumy, wspierając w przetwarzaniu traumy, redukcji objawów stresu pourazowego i odzyskiwaniu równowagi emocjonalnej.

Problemy z samooceną i pewnością siebie

Pomagamy osobom, które mają trudności z niską samooceną, brakiem pewności siebie, poczuciem winy czy wątpliwościami dotyczącymi własnej wartości. Wspieramy w budowaniu pozytywnego obrazu siebie, pracy nad akceptacją i rozwijaniu umiejętności asertywności.

Bezpłatna konsultacja

Aby umówić się na darmową konsultację psychoterapeutyczną należy podać swoje dane w formularzu poniżej a my skontaktujemy się i wspólnie dobierzemy dogodny termin.

+48 797 573 782

Centrum Psychoterapii TELL US

ul. Ciołka 17, lokal 201, 221, 222

01-445 Warszawa

NIP 517 035 72 41

telluscentrum@gmail.com