Katarzyna Telus

Psycholog – Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz założycielką Centrum Psychoterapii TELL US.

Od niespełna dekady zajmuję się pomaganiem, a spotkanie i rozmowa z drugim człowiekiem było od zawsze moją pasją. W mojej pracy najważniejsza jest dla mnie relacja z pacjentem w której staram się tworzyć warunki bezpieczeństwa i zrozumienia. Moim celem jest pomoc pacjentom w odnalezieniu wewnętrznych zasobów do poradzenia sobie w przeżywanych trudnościach i poprawa komfortu ich życia.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam 4-letni całościowy kurs terapeutyczny w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii im. Jerzego Mellibrudy przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Pracuję w nurcie psychoterapii integracyjnej, która łączy różne podejścia psychoterapii korzystając z ich dorobku, by w najlepszy sposób dopasować metody pracy do indywidualnych potrzeb każdej osoby zgłaszającej się do mojego gabinetu.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Centrum Terapii Depresji Nerwic i Uzależnień, prowadząc własny gabinet psychoterapeutyczny oraz jako wieloletni psycholog jednostki wojskowej gdzie prowadziłam szkolenia, treningi oraz warsztaty psychologiczne.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Kontakt

Skontaktuj się z nami dzisiaj i daj nam szansę pomóc ci odzyskać równowagę i dobre samopoczucie. Razem możemy stworzyć fundament do pełniejszego i satysfakcjonującego życia.

+48 797 573 782

Centrum Psychoterapii TELL US

ul. Ciołka 17, lokal 201, 221, 222

01-445 Warszawa

NIP 517 035 72 41

telluscentrum@gmail.com