Marta Dunikowska

Psycholog – Psychoterapeutka

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym w atestowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo – Behawioralnej Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją kliniczną dziecka i rodziny oraz wychowawczą stosowaną.

Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidulaną dla osób dorosłych. Udzielam wsparcia w obszarze kryzysów życiowych i trudności emocjonalnych. Podejmuje się pracy z osobami z obniżonym nastrojem, niskim poczuciem własnej wartości, depresją, DDA, DDD, zaburzeniami lękowymi: fobią społeczną, lękiem uogólnionym, zaburzeniami kompulsyjno-obsesyjnymi. Wspieram osoby, które mają trudności w zrozumieniu i radzeniu sobie z emocjami, trudności w relacjach, doświadczają życiowych zmian. Wspieram również rodziców w psychoedukacji oraz doskonaleniu kompetencji wychowawczych.

W pracy z klientem zależy mi na dostosowaniu procesu terapii indywidualnie do potrzeb klienta oraz atmosferze akceptacji, zaufania i empatii. W swojej pracy wykorzystuje techniki poznawczo-behawioralne, dialog motywujący oraz metody oparte na trzeciej fali (ACT).

W swojej pracy stosuję się do kodeksu etyki psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.


Kontakt

Skontaktuj się z nami dzisiaj i daj nam szansę pomóc ci odzyskać równowagę i dobre samopoczucie. Razem możemy stworzyć fundament do pełniejszego i satysfakcjonującego życia.

+48 797 573 782

Centrum Psychoterapii TELL US

ul. Ciołka 17, lokal 201, 221, 222

01-445 Warszawa

NIP 517 035 72 41

telluscentrum@gmail.com