Olga Fąfera

Psycholog – Psychoterapeutka

Jestem psycholożką i psychoterapeutką, pracuję z osobami dorosłymi w podejściu integracyjnym. Nurt, w którym się poruszam łączy wiele szkół ale najbliższe jest mi podejście psychodynamiczne i humanistyczne z elementami poznawczo-behawioralnego.  Na pierwszym planie stawiam relację, wzajemny szacunek i zaufanie oraz indywidualne spojrzenie na potrzeby każdego Pacjenta. Staram się aby spotkania przebiegały w atmosferze całkowitej akceptacji i w bezpiecznej przestrzeni.

Moje doświadczenie pozwala mi towarzyszyć Pacjentom zmagającym się z kryzysami osobistym, traumami wywołanymi m. in. przez śmierć bliskiej osoby, zaburzoną relację lub rozstanie. Pomagam Pacjentom cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe i osobowości. Pracuję również z osobami dorastającymi w rodzinach, w których był nadużywany alkohol (DDA) lub pojawiały się inne trudności czy dysfunkcje (DDD). Idąc ramię w ramię z Pacjentem staram się odkrywać jego mocne strony oraz pola do wspólnej pracy.

Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie na Wydziale Psychologii. Ukończyłam 4-letnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.  Staż kliniczny odbyłam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania.

Pracuje pod stałą superwizją.

Kontakt

Skontaktuj się z nami dzisiaj i daj nam szansę pomóc ci odzyskać równowagę i dobre samopoczucie. Razem możemy stworzyć fundament do pełniejszego i satysfakcjonującego życia.

+48 797 573 782

Centrum Psychoterapii TELL US

ul. Ciołka 17, lokal 201, 221, 222

01-445 Warszawa

NIP 517 035 72 41

telluscentrum@gmail.com